Yasal Uyarılarımız Faydalı Linkler
 
Yasal Uyarılar
 

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar

 

Estetik Cerrahi Kliniklerinin 12.05.2003 tarih ve 25106 sayılı "Güzellik  ve Estetik Amaçlı Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmeliğinin" 34. ve 24. maddeleri gereğince reklam, ilan ve web sayfası içeriklerine bazı kısıtlamalar getirilmiştir. Bu yönetmelik gereğince hastalara ait ameliyat öncesi ve sonrası resimlerin web sitelerinde ve reklam amaçlı olarak kullanılması yasaktır.

 

Bu nedenden dolayı, etik kurallara uygun olmadığından ve hastaların gizlilik haklarına saygı göstererek;   hastalara ait ameliyat öncesi ve sonrası  fotoğrafları internet sayfamızdan açık ortamda yayınlanmamaktadır.


Sitemizde kullanılan yazı, resim, video vb. materyaller tarafımıza aittir. Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, kopyalanamaz.
 

 
 
  E- Bülten’e kayıt ol yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar ol... Katıl
 
Arkadaşına Gönder
Gönderen Adı :
Alıcı E-mail :
Güvenlik Kodu :